17 Ağustos 2012 Cuma

Sebamed Ürünleri Hakkında

Eczanemizde.com olarak ciddi miktarda sebamed ürünleri satışı yapmaktayız. 

Müşterilerimizden sebamed ürünleri ile alakalı çok sayıda soru gelmekte. Bizde bu konu hakkında sorulan sorulara tek kalemde cevap verebilmek adına bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk. Unuttuğumuz baz sorular, aydınlatamadığımız bazı noktalar olabilir. Lütfen bunları da yorum kısmında sormaktan çekinmeyin.

Sebamed ürünlerini nasıl bu kadar ucuza satıyorsunuz?

Eczanemizde.com olarak sadece bugün değil 6 senedir, sebamed ve 500'e yakın markayı çok ucuza satıyoruz. Ucuz olmamızın bir kaç sebebi var. Madde madde bunları özetleyecek olursak;

  • Çok yüklü miktarda ürün satın alımı yapıyoruz. Öyle ki bazı markaların satın alımı yapıldığında bir kaç kamyon ürün gelebiliyor.
  • Ürünleri aracılar yerine direk üreticilerden veya Türkiye distribütörlerinden alıyoruz.
  • Minimum maliyetlerle operasyonumuzu sürdürüyoruz. (neye ne kadar gerekiyorsa o kadar harcıyoruz.)
  • Reklam bütçemizi minimumda tutuyoruz.
  • Sizi seviyoruz. Sebamed'i seviyoruz. Siz Sevdiğimiz ürünleri kullanın istiyoruz.
Ürünleriniz Orjinal mi?
Ürünlerimiz direkt Sebamed Almanya Türkiye Distribütörü Uçkan Medikal'den alıyoruz. Konu ile ilgili isterseniz firmadan bilgi alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi size faturalı olarak sevk ediyoruz. Sizde sektörün en eski, en güvenilir firması Eczanemizde.com garantisi ile ürünlerinize kavuşuyorsunuz. 

Ürünler ne zaman kargoya verilir? 

Az öncede cevabını verdiğim sorudan hareketle bu sorunun cevabını aslında siz verebilirsiniz. Tüm sebamed markasına ait ürünler stoklarımızda. (aslında sitemizde satışı yapılan ürünlerin %90 nı zaten stoklarımızda.) Bu sebeple saat 17:00 a kadar gelen siparişleri aynı gün kargoya verebilmekteyiz. Yine de 0850 333 25 58 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan siparişinizin akabinden ürünlerin kargo durumu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin son kullanma tarihi nedir?

Elimizdeki ürünlerin son kullanma tarihleri an itibari ile 2015-2016 yılıdır. Zaten Eczanemizde.com olarak size sevk edeceğimiz ürünlerin son kullanma tarihleri 1 seneden kısa ise (şu an için 2014 ağustos) sizi mutlaka telefonla arayıp bilgilendiriyoruz. Sizde hak verirsiniz ki bu kadar ciddi satış rakamlarına ulaşan işyerlerinde son kullanma tarihi zaten kısa süreli veya süresi yaklaşmış ürün bulamazsınız. Yine de bütün bunlar sizi tatmin etmezse ve ürünlerin son kullanma tarihlerini öğrenmek isterseniz 0850 333 25 58 numaralı telefonumuzdan konu ile alakalı net bilgi alabilirsiniz.

Ürünleri satın almak için www.eczanemizde.com

Hiç yorum yok: