16 Ağustos 2012 Perşembe

Kamuoyu Açıklaması (Numune Gönderimi)


Değerli Müşterilerimiz,
Son günlerde tarafımıza çokça sorulan bir konuda kafa karışıklığını gidermek adına bir kamuoyu açıklaması yapmak zorundayız.
Konumuz numune (tester,testtir…) gönderimi:
Eczanemizde.com olarak sadece talep eden müşterilerimize numune  gönderimi yapıyoruz. Lütfen sipariş notunuzda numune talebinizi (hangi marka, hangi cilt tipi... ) gibi özellikleri le belirtiniz. Talep yaparken lütfen çok dar çerçeve de talepte bulunmayınız. Xx ürününün numunesi istiyorum yerine, y markasının kuru ciltler için ürünlerini istiyorum. Veya kuru ciltliyim numunelerinizden talep ediyorum….)

Neden sadece talep eden müşterilerimize numune  gönderiyoruz?

Öncelikle firmalar düzenli olarak ve her ürünün numunesini  tarafımıza düzenli olarak göndermiyor.
İkinci olarak da her gün binlerce kargoya numuneleri  bir düzen dahilinde tam da sizin istediğiniz şekilde eklememiz mümkün değil. (bir dönem bu şekilde yaptığımız gönderimlerden sonra- bu kremde  ne, bu ne işe yarıyor, ama benim cildim kuru.... türünden çok fazla şikayet telefonu aldık. Takdir edersiniz ki paketleme biriminde çalışan arkadaşlarımızın her ürünümüz hakkında bilgi sahibi olup her müşteriye uygun numuneyi göndermesi mümkün olmamaktadır.) Bu sebeple aldığınız denemek istediğiniz ürünlerin numunesi lütfen talep ediniz.

Peki her talep ettiğimim numune tarafıma gönderilecek mi?

Ne yazık ki bu konuda size söz veremiyoruz. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz fakat tam olarak numune talebinizi karşılayamayabiliriz.

Sadece numune talep etsem sonra alışveriş yapsam?

Sadece numune taleplerini ne yazık ki karşılamamız mümkün değil. Çünkü eczanemizde.com olarak bu ürünlerin üreticisi veya distribütörü değiliz. Sadece siparişlerinizin yanında numune gönderimi yapabilmekteyiz.

Numune talep etmek için ne kadarlık alışveriş yapmam gerekli? 

İstediğiniz herhangi bir alışverişte numune talebinde bulunabilirsiniz. Sadece size doğru gelen bir eczanemizde.com paketi olması yeterlidir.

Yine yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı numune talebinizi birebir karşılayacağımız ile ilgili bir taahhüt altına girmiş bulunmamaktayız. Numune gönderimi sadece stoklar dahilinde yapılmaktadır.

Saygılarımızla
www.eczanemizde.com
0850 333 25 58

Hiç yorum yok: